AfyonkarahisarEtkinlikGündemKültür-SanatManşetMüzikVideo

Buray’dan Unutulmaz Gece

FUAR ALANINDA BURAY FIRTINASI

Afyonkarahisar 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında muhteşem bir konsere ev sahipliği yaptı. Kültür Park ve Fuar Alanında düzenlenen halk konserinde, pop müziğinin sevilen sesi Buray sahne aldı. Şarkılarıyla onbinlerin gönlünde taht kuran Buray, repertuarındaki tüm şarkıları bu kez Afyonkarahisar halkı için seslendirdi. Konser alanı hınca hınç dolarken, Buray söylediği birbirinden güzel parçalarla Afyonkarahisarlılara unutulmaz bir gece yaşattı.

25 Ağustos’u 26 Ağustos’a bağlayan gece, bundan tam 95 yıl önce Atatürk’ün Büyük Taarruz’u başlattığı Kocatepe’den başlayan Zafer Haftası etkinlikleri, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Buray konseriyle tamamlandı. Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen konsere Afyonkarahisar halkının ilgisi oldukça yoğun oldu.

HAVAİ FİŞEKLER GÖKYÜZÜNÜ RENK CÜMBÜŞÜNE ÇEVİRDİ

Hayranlarının alkışları ve çığlıkları arasında sahneye çıkan Buray, yaklaşık iki saat süren programında repertuarında yer alan şarkıları hayranları için seslendirdi. Konser alanının tamamen dolup taştığı gece havai fişek gösterileriyle sona erdi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı