Özel Haber

Şaşkınbakkal Sürücü Kursu sınav başarısıyla dikkat çekiyor

 

Sürücü kursları gün geçmiyor ki açılıyor ve de sıklıkla kapanmaya devam ediyor. Her sektörde olduğu gibi sürücü kursu sektöründe de kurumsal firmalar yol almaya devam ediyor.

Kadıköy’de sürücü kursu denince akla gelen birkaç kurstan birisi ise verdiği hizmetlerle göze çarpan Şaşkınbakkal Sürücü Kursu. (caddeehliyet.com)

12 yıllık deneyimli uzman kadrosuyla Bağdat caddesinde Hacı Mavuk İş Merkezi’nin 4. katında faaliyet gösteren Şaşkınbakkal Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Şaşkınbakkal Sürücü Kursu tarafından yapılan açıklamada; “Kursumuzda B (otomobil), A2 (motosiklet) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 18 kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından projeksiyon destekli verilen eğitim, tamamıyla “profesyonel sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Şaşkınbakkal Sürücü Kursu adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi misyonuyla klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü, nezih ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.” denildi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı