AfyonkarahisarEtkinlikKültür-SanatManşetMüzik

Afyon Mustafa Ceceli ile coştu

Büyük Taarruz’un 94. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Zafer Haftası etkinlikleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin sahne aldığı konser programı ile sona erdi.

ZAFER HAFTASI’NA MUHTEŞEM FİNAL

Büyük Taarruz’un 94. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Zafer Haftası etkinlikleri, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ünlü sanatçı Mustafa Ceceli’nin sahne aldığı konser programı ile sona erdi.

25 Ağustos’u 26 Ağustos’a bağlayan gece, bundan tam 94 yıl önce Atatürk’ün Büyük Taarruz’u başlattığı Kocatepe’den başlayan Zafer Haftası etkinlikleri, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Mustafa Ceceli konseriyle tamamlandı. Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen konsere Afyonkarahisar halkının ilgisi oldukça yoğun oldu. Konser alanının tamamen dolup taştığı geceye, yaklaşık 40 bin kişi katıldı.

“AFYONKARAHİSAR’DA OLMAKTAN ONUR DUYDUM”

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunun yaşandığı konser, Mustafa Ceceli öncülüğünde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Bu özel gecede, Cumhuriyet’in kazanıldığı Afyonkarahisar’da olmaktan onur duyduğunu belirten Mustafa Ceceli, daveti nedeniyle Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür etti. Ülkemizin son günlerde içinde bulunduğu sıkıntılı duruma dikkat çekerek, birlik ve beraberlik vurgusu yapan Ceceli, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

UNUTULMAZ GECE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİYLE SONA ERDİ

Mustafa Ceceli, yaklaşık iki saat sahnede kaldığı konserde Afyonkarahisar halkına unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne performansıyla büyük beğeni toplayan ünlü sanatçı, kimi zaman darbukanın kimi zaman da baterinin başına geçerek müzik aletlerinde de ne kadar hünerli olduğunu gösterdi. Konserini oyun havalarıyla tamamlayan Mustafa Ceceli’ye gecenin sonunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban adına şilt ve çiçek takdim edildi. Muhteşem gece, havai fişek gösterisiyle sona erdi. Gökyüzünü renk cümbüşüne çeviren ve geceyi aydınlatan havai fişek gösterisi izleyenleri adeta büyüledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı