AfyonkarahisarEtkinlikYaşam

Sülümenli Belediyesi 3 bin kişilik iftar yemeği verdi

 

Afyonkarahisar merkeze bağlı Sülümenli beldesinde belediye tarafından 3 bin kişilik iftar programı düzenlendi.

Sülümenli Belediyesi tarafından organize edilen iftar programına geniş çaplı katılım oldu. Programa Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, Çobanlar Belediye Başkanı Salih Alaka, il genel meclis üyeleri, çok sayıda bürokrat ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra yaklaşık 3 bin davetli katıldı.

İftar yemeği öncesinde çocuklar tarafından söylenen ilahiler büyük beğeni aldı. Sonrasında ise Kuran-ı Kerim okundu. Kur’an tilavetinin ardından ezanın okunmasıyla dualar eşliğinde oruçlar açıldı. Yemek sonrasında çocuklar için eğlenceli aktiviteler gerçekleştirilirken, büyükler de sohbet edip çaylarını içtiler. Programın babalar gününe denk gelmesi vesilesiyle Başkan Eroğul’un çocukları da sürpriz yaparak İbrahim Eroğul’un babalar gününü kutladı.

Beldede yaptığı hizmetlerle takdir toplayan Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim Eroğul “Amacımız kasaba halkımız ile birlikte Ramazan ayının bu uhrevi ortamını ve bu manevi ortamını bir arada yaşamak, nasip olursa bu yaptığımız ve geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizin 3.sünü düzenledik sizlerin de gördüğü gibi,iftar programımıza dışardan ve halkımızdan son derece ilgi büyük. Allah nasip ederse bundan sonra bu geleneği devam ettireceğiz.” dedi.

Risus Medya olarak Sayın Başkan İbrahim Eroğul’a göreve geldiği tarihten itibaren yaptığı hizmetler ve örnek davranışları sebebiyle teşekkür ediyor, bundan sonraki yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı