GündemManşetYaşam

Otobüs muavini yolcunun yüzüne boşaldı iddiası

 

Metro Turizm firmasında görevli bir muavinin, kadın yolcunun uyuduğu sırada yanına gelerek mastürbasyon yaptığı ve yolcunun yüzüne boşaldığı iddia edildi.

İddiaya göre, 24 Mayıs 2016 tarihinde Muğla’dan İstanbul’a seyahat eden 483465 sefer sayılı Metro Turizm otobüsünde görevli bir muavin, sabaha karşı saat 5:40 civarında uyumakta olan üniversite öğrencisi bir kadının yanına geldi ve mastürbasyon yaparak yüzüne boşaldı. Kadının uyanıp çığlık atması üzerine muavinin “Su döküldü” diyerek kendini savunduğu öne sürüldü.

Yüzünde spermle bir saat bekledi

Gerçekleşen skandal üzerine haber verilen olay yeri inceleme ve jandarma ekipleri gelene kadar kadının yaklaşık bir saat yüzünde spermle beklemek zorunda kaldığı belirtildi.

Ekşi Sözlük’te iddia edilen hadise bir anda sosyal medyanın da gündemine oturdu.

İşte Ekşi Sözlük’te “ldkamlkamd” adlı yazarın gündeme getirdiği iddia:

“Metro turizm 24.05.2016 tarihinde 19:15’te muğla’dan istanbul’a seyahat eden 483465 sefer sayılı otobüste yaşanan olaydır.

ido feribot’uyla istanbul yönüne geçerken gece 05:40’te uyuyan lisans öğrencisi kızın koltuğunun başına gelip elinde gazete parçası ve plastik bardak ile mastürbasyon yapan muavinin kızın suratına boşalıp, ardından uyanıp çığlık atınca da su döküldü gibisinden absürd savunmalarla otobüsten çekip gitmesi sonucu yaşanmıştır. işin komiği, kız suratında 1 saat jandarma ve olay yeri inceleme gelene kadar suratında adamın pisliği ile beklemek zorunda kaldı.

polise gerekli örnekler verilip suç duyurusunda bulunmuş arkadaşım. bizi nelerin beklediği, adamın ceza alınca içerde yatıp yatmayacağı, ne yapmamız gerektiğiyle ilgili fikrimiz yok. bilgi verecek olan var ise mesaj bekliyorum.”

Metro Turizm firmasından konu ile ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

FLASH GELİŞME!

METRO TURİZM OLAYI DOĞRULADI

Yaşanan olayla ilgili olarak Metro Turizm’den bir açıklama geldi. Odatv’ye konuşan Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ciğdem Öztürk, olayı doğrulayarak, “Olay doğru. Bir kadın yönetici olarak bunu kabul edebilmem, hazmedebilmem mümkün değil. Yasaların bize tanıdığı her türlü imkanı tanıyarak, hukuki manada söz konusu şahsa her türlü yaptırımı yaparken; diğer taraftan biliyorum bunun telafisi olmaz ama müşteki olan yolcumuzun psikolojik durumunu düzeltebilmek için, psikolojik destek dahil elimden ne geliyorsa yapacağım bu olayı unutturabilmek için, ama biliyorum unutulmayacak. İnanın bu ahlaksız şahsın olduğu tarafta değiliz” açıklamasını yaptı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı