AfyonkarahisarMagazinYaşam

Sosyal Medyada Anneler Günü

 

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü olarak kabul edilmektedir. Anneleri anmak ve onurlandırmak adına kutlanan bu özel günde, sevilen simaların sosyal medyadaki anneler günü mesajlarını sizlerle paylaşıyoruz.

NURAN KOZAN
Seyhan Belediyesi tarafından Yılın Annesi Ödülü ile onurlandırılan ve anneliğin hakkını verdiği tescillenen Nuran Kozan, mutlu ve güçlü olmasını evlatlarının varlığına bağlayarak bunun yettiğini yazdı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image3_nuran_kozan

SEYHUN SERTAN 
Enerji Bir-Sen İl Başkan Vekili ve AKSAM Tiyatro Yönetmeni Seyhun Sertan, annesi ve eşi için duygularını dile getirdiği paylaşımında her ikisinin anneler gününü birlikte kutladı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image4

CANSER KUZU
Kadınana Gazetesi sahibi Canser Kuzu, tüm annelerin anneler gününü kutlayarak, annelerin mutluluğu, huzuru ve yüzlerinin gülmesinin her şeyin üstünde olduğunu vurguladı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image5_canser_kuzu

NECDET TOPÇUOĞLU
Sayıştay Uzman Denetçisi Necdet Topçuoğlu, bütün annelerin anneler gününü kutlayarak, sağlık ve mutluluklar diledi.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image6

TUĞRUL AKKUŞ
Geçtiğimiz seçimlerde CHP Afyonkarahisar 3. sıra milletvekili adayı olan Tuğrul Akkuş, annesi, eşi ve tüm annelerin anneler gününü kutlayarak, hayatta olanlara sağlık, ebediyete intikal edenlere ise rahmet diledi.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image7

VOLKAN ŞADİ YÜCEKAŞ
Nüfus memuru ve kısa filmlerin aranan oyuncusu Volkan Şadi Yücekaş, anneler gününü kutlayarak, Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin dileğinde bulundu.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image8

İBRAHİM ÖZKAN
Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. İbrahim Özkan, Kuran’dan ayet paylaşarak annelerin zahmetle taşıyıp doğurduğunun ve anne-babaya çok iyi davranmanın Allah’ın kelamı olduğunu yazdı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image9

NAZLI KIVIRCIK
AFAD’ın şirin sağlık memuru Nazlı Kıvırcık, başta şehit anneleri olmak üzere annesi ve tüm annelerin anneler gününü kutladı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image10_nazli_kivircik

MUSTAFA SEÇEN
İlimizin sevilen simalarından, her türlü sanatsal ve sosyal aktivitede yer alan ve koroların vazgeçilmez ismi Dr. Mustafa Seçen, sadece bugün değil yılın her günü hatırlayarak, ziyaret edip hayır dualarını almamız gerektiğini vurguladı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image11

BURHAN KUL
Öğretim görevlisi ve sanatçı Burhan Kul, başta şehit anaları olmak üzere annesi ve evladının annesi Av. Selcen Hıdıroğlu nezdinde tüm annelerin gününü kutladığını yazdı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image12

HALİL İBRAHİM KOCAERKEK
Kurtuluş Gazetesi sahibi Halil İbrahim Kocaerkek, başta annesi ve teyzeleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image13

RAMAZAN KARAÇOR
Yakın zamanda annesi ebediyete intikal eden DSİ Maden Mühendisi ve Enerji Bir Sen İl Başkanı Ramazan Karaçor, tek cümle ile hissettiklerini dile getirdi. Merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına metanet ve kalanlara hayırlı ömür diliyoruz.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image14

CELAL KÖKEN
Belgesel ve kısa film yapımcısı ödüllü genç yönetmen Celal Köken, “ne zaman ki çocuklar ölmez barış gelir, anneler günü o zaman kutlanır” yazdı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image15

YALÇIN SEVİM
Sinada Dergisi editörü genç şair Yalçın Sevim, başta annesi olmak üzere, şehit annelerinin, tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutladı. Paylaşımına “Anne, cennetin kapısıdır açmasını bilene” diye de not düştü.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image16

BURCU KÖKSAL
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, “Gücümüze güç umudumuza umut katan ve saygıyı sonuna kadar hakeden Cumhuriyet kadını tüm annelerimizin günü kutlu olsun.” diye yazdı.

sosyal_medyada_anneler_gunu_image17

Sosyal Medyada Anneler Günü GALERİ için tıklayınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı