AfyonkarahisarKültür-SanatManşetTiyatro

AKSAM Tiyatro’nun temelleri atıldı

Alimoğlu Kültür Sanat Araştırma Derneği gelen yoğun istek üzerine yeni bir oluşuma girdi. Amatör ve yarı profesyonel tiyatroculardan gelen talepleri değerlendiren dernek yönetimi AKSAM Tiyatro ekibi için kolları sıvadı.

25 Aralık 2014 Perşembe 20:00

aksam-tiyatronun-temelleri-atildi

Alimoğlu Kültür Sanat Araştırma Derneği gelen yoğun istek üzerine yeni bir oluşuma girdi.

Amatör ve yarı profesyonel tiyatroculardan gelen talepleri değerlendiren dernek yönetimi AKSAM Tiyatro ekibi için kolları sıvadı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Alimoğlu: “Tiyatro kayıtlarımızı doldurduk. Bu çok mutluluk verici. Yakında gönüllü eğitmenlerimiz tarafından belirlenecek gruplarla oyunların planları yapılacak. Daha sonra da bugüne kadar diğer faaliyetlerimizde olduğu gibi tiyatro gösterimlerimizi de başarıyla Afyonkarahisar halkının beğenisine sunmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

AKSAM Çocuk Sanat Akademisi çatısı altındaki çocuk tiyatro ekibinden sonra şimdi de yetişkinlere yönelik açılan AKSAM Tiyatro grubu, önümüzdeki aylarda çıkarmayı planladıkları bir tiyatro oyunuyla Afyonkarahisarlılarla buluşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak:
medyaafyon.com
afyonprestij.com

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı